KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13374158
nr 1337 4158
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, komposition. Olja på duk, 53x64cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 13 juli 2020
kl 19:08:22
100 kr
150 kr
450 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
900 kr
1.100 kr
1.100 kr